آنچه ما انجام میدهیم: تولید مواد نوآورانه و استراتژیک (چون اکسید منیزیم سنتزی )، فعالیت در زمینه های مرتبط با تولید رنگ های کاشی گرانتی و همچنین کود های شیمیایی

اعتقاد ما: در شیمی گستر و تیم ویرا ما هر روز در صدد تولید باکیفیت ترین محصولات از جمله اکسید و هیدروکسید منیزیم می باشیم.

تاریخچه ما: شرکت شیمی گستر در سال 1384 با هدف تولید مواد شیمایی مورد نیاز بازار های داخلی و خارجی در شهرستان کاشان تاسیس و پس از حدود 15 سال فعالیت در زمینه های مرتبط با تولید رنگ های کاشی گرانتی و همچنین کود شیمایی NPK در سال 1398 زمینه فعالیت خود را از حوزه صنایع کاشی و گرانت و کود های شیمایی به حوزه صنایع پیشرفته و تولید مواد نوآورانه و استراتژیک تغییر داد.

مسئولیت های ما:

  • نیروی انسانی: ما به کارکنان خود افتخار می کنیم که هر روز زمان خود را وقف شیمی گستر می کنند. ما تمام تلاش خود را برای ایجاد امن ترین و سالم ترین محیط کاری ممکن انجام می دهیم.
  • کار تیمی: تیم ویرا که هسته اصلی شرکت شیمی گستر می باشد، بر پایه اصول کار تیمی و همکاری های هم افزا بنا نهاده شده است.
  • نوآوری: تیم ویرا خود را متعهد به یادگیری و نوآوری در تمامی زمینه های مرتبط با ماموریت خویش می داند.
  • کیفیت محصول تولیدی: ما مفتخریم که یکی از باکیفیت ترین نمونه های اکسید منیزیم را از شهرستان کاشان به به اقصی نقط کشور عرضه می کنیم. ما معتقدیم که ارتباط برد-برد با شرکای تجاری مان بسیار مهم است و از نظرات آنها قدردانی می کنیم.

پیوستن به تیم ویرا: ویرا جاه طلب است. به همین دلیل است که ما روی کارمندانی سرمایه گذاری می کنیم که جاه طلبی های ما، نوآوری و تعهد به یادگیری و کار تیمی را به اشتراک بگذارند. ما توسعه شخصی را تسهیل می کنیم و فرصت های شغلی خوبی را ارائه می دهیم. ما اعضای خود را به چالش می کشیم تا هر روز بهترین عملکرد را داشته باشند.

فرصت شغلی: ویرا افرادی را با زمینه‌ها و تخصص های مختلف جذب می‌کند؛ از فن‌آوران فرآیند گرفته تا مدیران فروش و از اپراتورهای خط تولید گرفته تا توسعه‌دهندگان تجاری و بازاریابی دیجیتال. با این وجود، با 20 کارمند، ما یک شرکت جمع و جور هستیم. به منظور اطلاع از نحوه استخدام و شرایط همکاری با همکاران ما در تماس باشید (تماس با ما) . همچنین می توانید درخواست خود (شامل رزومه) را به آدرس ایمیل شرکت ارسال نمایید. در ایمیل خود به ما اطلاع دهید که چرا باید در تیم ما باشید یا چرا می خواهید در ویرا کارآموزی کنید.

تیم ما: شیمی گستر حدود 20 عضو مشتاق و متعهد در آن کار می کنند.