درباره ما

شرکت فناور شیمی گستر آران، با هدف تولید مواد شیمیایی مورد نیاز بازار های داخلی و خارجی، در سال 1384 تاسیس شده است و حدود 15 سال در حوزه های تولید رنگ های کاشی گرانیتی و کود شیمیاییNPK، فعالیت نموده است؛ پس از آن، در سال 1398 ماموریت خود را در جهت تولید  مواد نوآورانه و استراتژیکی همچون منیزیم اکسید خلوص بالا، تغییر داد؛ این شرکت با به کارگیری نیروهایی با دانش بالا و متعهد در این حیطه و برخورداری از تجهیزات و امکانات خوب خود نظیر آزمایشگاه، کارگاه  و با به کارگیری مدل های سرمایه گذاری نوین، موفق به تولید محصولات خود گردیده است؛ شرکت فناور شیمی گستر، در سایر حوزه های فناورانه وابسته به مواد شیمیایی نیز، فعالیت می نماید.

شیمی گستر آران، به عنوان اولین تولید کننده ی منیزیم اکسید سنتزی خلوص بالا، در کشور شناخته شده است. سایر محصولات شیمیایی نظیر منیزیم هیدروکسید سنتزی، منیزیم کلراید، کلسیم کلراید و ژل تصفیه پساب نیز، با نظارت متخصصین مختلف و در آزمایشگاهی مجهز، در این شرکت به تولید می رسند؛ از ویژگی های مهم شرکت شیمی گستر آران، می توان به تیم توانمند و خبره، متخصصین مجرب، وجود مدیرانی با دانش بالا، تجهیزات و امکانات بالای آزمایشگاه،کارگاه و برخورداری از مهارت و دانش کافی برای تولید مواد شیمیایی ذکر شده، اشاره نمود.

نیروی انسانی

همکاران ما در شیمی گستر، روزانه وقت خود را وقف شیمی گستر می نمایند و به صورت کاملا اصولی برای شرکت، فعالیت می نمایند؛ ما ازاین بابت به کارمندان و نیروی انسانی خود افتخار می کنیم و تمام تلاشمان را می کنیم تا محیطی امن و سالم با بهترین امکانات را، در اختیارشان قرار دهیم.

کار تیمی

تیم ویرا، اصلی ترین تیم و هسته ی اصلی شرکت شیمی گستر می باشد؛ درتیم ویرا، افرادی متخصص، مجرب و با دانش بالا فعالیت می کنند که تیم ویرا را بر پایه ی اصول کار تیمی و همکاری، بنا نهاده اند و شرکت را به بهترین شکل ممکن، به سمت جلو هدایت می کنند؛ تیم ویرا پایبند به صداقت، کوشش، حقیقت جویی و پیشرفت است.

نوآوری

متخصصین و همکاران ما در شیمی گستر، همواره به دنبال یادگیری هستند و خود را متعهد به یادگیری در تمامی زمینه های مرتبط با ماموریت خویش می دانند و همواره با این هدف، فعالیت خود را جلو می برند.

کیفیت محصولات

شیمی گستر، یک واحد توسعه برای بهبود و توسعه محصولات دارد و محصولات شرکت، به طور مداوم از نظر کیفیت کنترل می شوند؛ ما مفتخریم که در شیمی گستر، باکیفیت ترین محصولات را از شهر زیبای کاشان، به اقصی نقاط کشور و خارج از کشور، عرضه می نماییم؛ ما به مشتریان خودبهترین خدمات را ارائه می دهیم و محصولات با کیفیتی را به تولید می رسانیم.