ژل تصفیه پساب

  • ته نشینی مواد معلق پساب
  • جذب ذرات ریزدانه و میکرونیزه

شماره تماس: 09133605506

خرید ژل تصفیه پساب تصفیه آب

شرکت شیمی گستر آران برای اولین بار در کشور موفق به تولید یک نمونه ژل تصفیه پساب جهت ته نشینی مواد معلق پساب در صنایع مختلف و تصفیه پساب صنعتی گردیده است.

تولید ژل تصفیه پساب برای اولین بار در کشور

ژل تصفیه پساب شیمی گستر کاملا باردار هستند و به صورت تخصصی ذرات ریزدانه و میکرونیزه را جذب کرده و در یک فرایند اگلومره‌سازی، ذرات در مقیاس ماکرو (حدود چند میلی متر) تولید می نمایند. نکته مهم آنکه قبل از مصرف این ژل تصفیه پساب لازم است کاملا در آب توزیع (دیسپرس) شوند تا کارایی و میزان مصرف آن‌ها بهینه گردد.

لازم به ذکر است که برای تولید ژل، استفاده از محلول زلال پساب نیز مناسب است، ولی برای اولین بار (با توجه به عدم وجود محلول زلال) بهتر است از آب برای توزیع ژل تصفیه پساب استفاده شود.

اضافه کردن تدریجی ژل نیز در میزان مصرف و کارایی تصفیه تاثیر گذار است که به صورت تجربی با توجه به پساب‌های مختلف قابل حصول است.

کاربرد های ژل تصفیه پساب

  • ته نشینی مواد معلق پساب
  • جذب ذرات ریزدانه و میکرونیزه

دستورالعمل اندازه گیری درصد ژل تصفیه پساب شرکت شیمی گستر آران

مقداری از ژل در مقدار مناسبی از پساب تصفیه شده یا آب توزیع می گردد، بسته به نوع ژل تصفیه پساب، میزان آب مصرفی در کاتالوگ پیشنهاد می گردد، اما اضافه نمودن 80% آب به 20% ژل تصفیه پساب یک نسبت عمومی است. برای اطمینان از توزیع مناسب به صورت بصری یکدست (همگن) بودن پالپ تولیدی و عدم وجود دانه های درشت کافی است و در صورت وجود الک 45 یا 63 میکرون، مانده روی این الک ها تقریبا باید صفر باشد.

در مرحله‌ی بعد، مقدار مشخصی از پساب روی استیرر قرار گرفته و در چند مرحله پالپ اضافه می گردد و در هر مرحله پس از 5 دقیقه استیرر خاموش شده تا کیفیت تصفیه مشخص گردد (به صورت بصری با بررسی رنگ و مواد معلق محلول تصفیه شده پس از ته نشینی ذرات). این فرآیند آنقدر ادامه می یابد تا تصفیه دلخواه بدست آید و از میزان پالپ مصرفی و درصد رقیق سازی (آب مصرفی) می توان میزان و درصد ژل مصرفی را برای هر پساب بدست آورد.

قیمت ژل تصفیه پساب

قیمت این محصول با توجه به کیفیت آن در بازار متفاوت است اما ژل تصفیه ژل شرکت شیمی گستر آران با کیفیتی درجه یک و قیمتی مناسب تولید و در بازار جهت رفع نیاز شرکت های صنعتی و تولیدی عرضه می نماید. در صورت نیاز به اطلاع از قیمت ژل تصفیه پساب میتوانید با همکاران ما در شرکت شیمی گستر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس:

این محصول هم اکنون به صورت انحصاری توسط شرکت شیمی گستر آران قابل تولید و ارائه می باشد.

برند

شیمی گستر

نوع

سنتزی

کاربرد

تصفیه پساب های صنعتی و شیرابه زباله های شهری

بروشور

دارد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ژل تصفیه پساب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *