اکسید منیزیم سنتزی (MgO)

تماس بگیرید: 09133605506

پرکاربرد در:

  • صنایع نسوز و دیرگدازها
  • تصفیه فاضلاب و آب های صنعتی
  • صنایع دام و طیور
  • کشاورزی
  • سایر …

اکسید منیزیم (MgO) – که به طور مصنوعی از دولومیت و کلرید منیزیم تولید می شود – محصول اصلی شرکت شیمی گستر است. اکسید منیزیم به عنوان پودر دیرگداز در بخش های کوچک و بزرگ فروخته می شود. بیشتر اکسید منیزیم به منیزیم دد برن (DBM) تبدیل می شود که به آن منیزیم متخلخل نیز می گویند. ویرا مگنو درجه DBM ما با خلوص نزدیک به 97٪ است.

خرید اکسید منیزیم صنعتی

DBM عمدتاً برای تولید مواد نسوز، به ویژه آجر اسپینل منیزیا، آجر کربن منیزیا، آجر منیزیا، آجر کروم منیزیا و آجر دولومیت منیزیا استفاده می شود. این دیرگدازهای اساسی به عنوان آستر در کوره ها برای تولید فولاد، سیمان، شیشه، آهک و غیره استفاده می شود. CCM اکسید منیزیم عمدتا برای تولید آجرهای نسوز منیزیم اسپینل مصنوعی (آلومینات منیزیم) استفاده می شود. همچنین به عنوان ماده اولیه برای سایر مواد نسوز و چندین کاربرد صنعتی دیگر از جمله تولید کود مصنوعی استفاده می شود. شما به راحتی میتوانید با تماس با کارشناسان ما در شرکت شیمی گستر به خرید اکسید منیزیم سنتزی بپردازید.

اکسید منیزیم یا منیزیا یک ماده معدنی با فرمول شیمیایی MgO، پودر اکسید منیزیم، یک ترکیب یونی است. در دمای اتاق یک جامد سفید رنگ است. اکسید منیزیم در طبیعت به شکل پریکلاز وجود دارد و ماده اولیه ذوب منیزیم است.

اکسید منیزیم به عنوان ماده نسوز، یعنی ماده ای که از نظر فیزیکی و شیمیایی در دماهای بالا پایدار است، کاربرد دارد. دو ویژگی مفید هدایت حرارتی بالا و هدایت الکتریکی کم را داراست. تاکنون بزرگترین مصرف‌کننده منیزیم در سراسر جهان صنعت نسوز بوده‌است، در ایالات متحده در ایالات متحده در سال ۲۰۰۴ حدود ۵۶٪ از اکسید منیزیم در صنعت نسوز مصرف شده و ۴۴٪ باقی مانده در کاربردهای کشاورزی، شیمیایی، ساختمانی، زیست‌محیطی و سایر کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار گرفته‌است. از MgO به عنوان ماده اولیه نسوز برای ساخت کوره و بوته ذوب استفاده می‌شود.(Wikipedia)

خرید اکسید منیزیم صنعتی خلوص بالا (خرید منیزیا)

اکسید منیزیم معمولاً به عنوان خاک تلخ شناخته می شود که به آن منیزیا نیز می گویند. اکسید منیزیم یک اکسید قلیایی است که خواصی مشابه اکسیدهای قلیایی دارد و یک ماده ژل کننده است. پودر سفید (زرد روشن برای نیترید منیزیم)، بی بو، بی مزه، غیر سمی، یک اکسید فلز قلیایی خاکی معمولی با فرمول شیمیایی MgO است. پودر سفید، نقطه ذوب 2852 ℃، نقطه جوش 3600 ℃، و چگالی نسبی 3.58 (25 ℃) است. محلول در اسید و محلول نمک آمونیوم، نامحلول در الکل. حلالیت در آب 0.00062 گرم در 100 میلی لیتر (0 درجه سانتیگراد) است. برای خرید اکسید منیزیم صنعتی و خلوص بالا سنتزی به راحتی میتوانید با همکاران ما در شرکت ChemyGostar تماس گرفته و اقدام به سفارش خرید خود فرمایید.

اکسید منیزیم صنعتی (منیزیا) در صنعت فولاد به عنوان آجر نسوز به طور گسترده ای استفاده می گردد. مقاومت خوب در برابر خوردگی یکی از ویژگی های این ترکیب می باشد. به عنوان مثال برای سرباره های کوره ها در فولاد سازی، هیدروکسید سدیم، آهن و نیکل میتوان از این ترکیب اکسید منیزیم صنعتی استفاده کرد. ویژگی رسانایی حرارتی بالا، رسانایی الکتریکی پایین و شفافیت به مادون قرمز (Infrared) از دیگر ویژگی ها و کاربرد های خرید اکسید منیزیم صنعتی می باشد.

اکسید منیزیم همچنین در صنعت سیمان نیز استفاده می گردد اما خلوص بالای آن بیشتر در صنعت نسوز مورد استفاده قرار می گیرد و صرفه اقتصادی نوع صنعتی و سنتزی با درصد بالای 90% آن در صنعت نسوز می باشد. سیمان منیزیا یک چسب نسوز بر اساس فرمول اکسی کلرید منیزیم است که به سرعت سخت میشود و دارای تعدادی کاربرد نسوز و تعمیر عمومی است.

منیزیا همچنین به عنوان یک عامل پخت در دمای اتاق برای سیمان های فسفاته استفاده می شود.

قیمت اکسید منیزیم صنعتی

قیمت اکسید منیزیم صنعتی

قیمت اکسید منیزیم سنتزی (خلوص بالا)

جهت خرید و قیمت اکسید منیزیم صنعتی سنتزی و با خلوص بالا  از شرکت شیمی گستر می توانید از طریق همین صفحه اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از خرید اکسید منیزیم می توانید با همکاران ما در واحد فروش شرکت شیمی گستر در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17 تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در ساعات گفته شده منتظر تماس شما برای مشاوره فروش Mgo می باشند.

قیمت اکسید منیزیم با توجه به درصد خلوص مختلف، متفاوت می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت منیزیا و قیمت اکسید منیزیم صنعتی با همکاران ما در واحد فروش شرکت شیمی گستر آران تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس:

  • 09133605506
  • 03155805062

آنالیز اکسید منیزیم سنتزی شیمی گستر

برگه آنالیز اکسید منیزیم سنتزی و خلوص بالا تولید شرکت شیمی گستر آران برای بررسی خرید اکسید منیزیم صنعتی و مقایسه قیمت در لینک زیر قابل دریافت می باشد.

آنالیز اکسید منیزیم 93-95%:

برند

شیمی گستر

نوع

سنتزی

اندازه ذرات

50 میکرون

برگه آنالیز

دارد

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “اکسید منیزیم سنتزی (MgO)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *